Prečo má jedna nádoba čierny a druhá strieborný spodok?

Môže sa stať, že ste si objednali sadu panvíc Swiss Titan a zistile ste po vybalení, že nádoby nemajú rovnaký spodok. Uisťujeme Vás o tom, že nádoby sú rovnaké kvalitou aj pôvodom, iba výrobca prechádza z výroby panvíc s čiernym spodkom na výrobu panvíc so strieborným spodkom. Je to len otázkou dizajnu.

Veríme, že táto drobná odchýlka vám nebude prekážať a sme si istý, že oba typy budete s radosťou používať a stanú sa vašimi neoddeliteľnými pomocníkmi.


Je tlakový hrniec dostatočne bezpečný ?

Áno. Korpus nádoby je masívny 9 mm hrubý liaty silumín, čo zabezpečuje stálosť tvaru nádoby aj pri vysokom tlaku, na čo výrobca poskytuje nadštandartnú až 20 ročnú záruku.

Náš tlakový hrniec je opatrený viacerými bezpečnostnými prvkami.

  1. Bezpečný uzatvárací systém na pokrievke jednou rukou.
  2. Pracovný ventil s možnosťou nastavenia sily varenia v dvoch stupňoch I. alebo II.
  3. Bezpečnostný ventil na okraji pokrievky- zabraňuje pretlakovaniu hrnca a slúži na vypustenie nadmerného tlaku.
  4. Bezpečnostná kontrolka, ktorá ak svieti, je nemožné sňať pokrievku z hrnca, pokiaľ je tlak v hrnci príliš vysoký. Kontrolka sa vypne iba vtedy, ak tlak v hrnci klesol a môže sa bezpečne otvoriť. Zamedzuje možnému obareniu pri nepozornej manipulácii s hrncom.
  5. Povrch hrnca je opatrený antibakteriálnou úpravou Lotan, ktorá zamedzuje výskytu a množeniu baktérií v jedlách.


Nemôže mi Váš tlakový hrniec vybuchnúť?

Nie, v žiadnom prípade. Je to najbezpečnejší tlakový hrniec, ktorý je tak konštruovaný, že pri správnom uzatvorení systémom jednej ruky sa oceľové čeľuste zachytia o masívny okraj hrnca, čo vylučuje možnosť akéhokoľvek uvoľnenia pokrievky z nádoby.


Viem piecť vo vašich panviciach aj bez tuku?

Takto vyzerá rozdiel medzi vysmážaním na našej titánovej panvici oproti bežnej teflónovej panvici.
🥦žiadny použitý olej
🥦žiadne pripáleniny
🥦jednoduché čistenie
Swiss Titan varí zdravo a rýchlo.

Prečo práve výbava MAGIMIX 5200 XL Premium PLUS?

SKRÁTKA TU BUDETE MAŤ SKUTOČNE VŠETKO V JEDNOM a zaberie vám na kuchynskej linke len 20 x 30 cm. 

KONEČNE KUCHYNSKÝ ROBOT, KTORÝ SPRAVÍ VŠETKO ZA VÁS

S naším robotom behom pár sekúnd zamiesite cesto, vyšľaháte bielka, nasekáte chren bez akéhokoľvek odpadu či plaču, vyrobíte krémové polievky, nakrájate zeleninu, šunky, salámy, odšťavíte ríbezle či citrusy, prípadne bylinky, pretlačíte varenú zeleninu, nameliete mäso, orechy, vyrobíte hranolky, či zeleninové špirály.

Naša výbava MAGIMIX 5200 XL Premium PLUS obsahuje nasledovné:
- 3 misy, ktorých materiál neobsahuje toxickú látku BPA, ktorá sa bežne nachádza v plastoch 
- Veko s dvoma otvormi a dvoma tlačkami ( možnosť vkladania celého jablka, cibule, zemiaku, možnosť vložiť uhorku, mrkvu aj po dĺžke) umožňuje horizontálne aj vertikálne krájanie.
- 2 Prehľadné odkladacie boxy, ktoré obsahujú : 3 strúhače, 3 plátkovače,1 parmezánovač, 1 redukcia na všetky planžety, 1 redukcia k šľahacej metle, šľahacia metla, plastový nôž, mini nôž, veľký univerzálny nôž, praktická stierka
- Mixovač „ Blender mix“
- Citrusovač s dvoma hlavicami
- Odšťavovač a smoothiesovač
- Výrobník pyré
- Hranolkovač a kockovač
- set na výroby 3 druhov zeleninových, či ovocných špirál

A čo dostanete od nás navyše? Je to profesionálna starostlivosť, ktorú vám ponúkame prostredníctvom našej 16-ročnej skúsenosti a mnoho skvelých video receptov na našom YouTube kanály, kde nepretržite pridávame nové recepty: https://www.youtube.com/channel/UCUNQsGN1XiCXJQ3UB4UFHyg?sub_confirmation=1

U nás vzťah s klientom po kúpe nekončí ale práve tam začína, pretože nám záleží na vašej spokojnosti!


Z akého materiálu sú vyrábané misy na kuchynskom robote MAGIMIX?

Materiál, z ktorého sa vyrábajú misy sa volá Tritán, ktorý je maximálne odolný vysokým teplotným výkyvom a fyzickému zaťaženiu, čo znamená maximálne bezpečie a trvácnosť.

V praxi to znamená, že priamo z hrnca môžete naliať do robota horúce jedlo, ak ho potrebujete spracovať.

Ďalej tento materiál neobsahuje BPA, čo pre užívateľa opäť znamená bezpečie a istotu, že sa mu do spracovávaných pokrmov nedostanú žiadne chemikálie.

Prečo je lepší náš plast ako akékoľvek sklo? Pretože je maximálne nárazuvzdorné, čím vám odpadá problém riešiť kupovanie náhradných dielov po krátkom čase.


V čom je kuchynský robot MAGIMIX iný v porovnaní s ostatnými?

V prvom rade je to motor.

Každému z nás je jasné, že motor je srdcom stroja a nielen jeho výkon ale aj životnosť záleží práve od neho. Preto vám teraz opíšem väčšinu výhod nášho motora:

- Indukčný motor zabezpečuje maximálny výkon, tichý chod a bezporuchovosť. Neobsahuje žiadne doštičky, kefky či platničky ako bežne dostupné motory ale iba zväzok vodičov, kde sa indukuje elektromagnetické pole, ktoré dáva nášmu motoru jedinečnosť a výnimočnosť. Skutočne sa na ňom nemá čo pokaziť!
- Výrobca si z tohto titulu dovoľuje naň poskytnúť až 30-ročnú záruku
- Veľmi dôležitou zásadou je, že motor je celokovový a nie plastový, čo tiež zabezpečuje dlhovekosť oproti bežne dostupným motorom. Jeho masívna konštrukcia vám zabezpečí stabilitu aj pri tých najnáročnejších úkonoch.
-Motor je hermeticky izolovaný chrómniklovým plášťom, ktorý zabraňuje pretečeniu motora tekutinou. Pri indukčných motoroch nie je vhodným riešením, aby bol kryt motora s otvormi, pretože ak pretečie akákoľvek tekutina cez kryt do motora, motor sa môže poškodiť a zákazník stráca naň záruku. Pri našom kuchynskom robote sa to stať nemôže, avšak pri nižších triedach a v prípade konkurenčných výrobkov je to obrovský nedostatok ! 
- Nezanedbateľným parametrom pri motore je jeho sila a výkon. V prípade indukčného motora je sila motora omnoho vyššia v porovnaní so silou klasického motora s rovnakým výkonom. Náš má výkon 1100 W.
- Otáčky indukčného motora sa prispôsobujú danej záťaži. Teda kuchynský robot s indukčným motorom bude pracovať na menších otáčkach ale s maximálnou silou.


Je MAGIMIX dostatočne bezpečný?

BEZPEČIE NADOVŠETKO !
A nielen vaše ale aj vašich ratolestí. Viete, že náš kuchynský robot má až TROJITÝ BEZPEČNOSTNÝ MECHANIZMUS?
Vaše ruky sú v absolútnom bezpečí. Misa musí byť správne nasadená, veko správne nasadené a veľká tlačka vsunutá do XL otvoru po risku. Nemôže sa stať, že by došlo k spusteniu motora bez obsluhy kompetentnou osobou.

Kuchynský robot má váhu 8 kg, čo zabezpečuje stabilitu aj pri tých najnáročnejších prácach.
Misy sú vyrobené z materiálu " TRITAN", ktorý neobsahuje BPA a je maximálne odolný vysokému kolísaniu teplôt a tlakom, či extrémnym nárazom.
Náš robot má veľmi ľahké ovládanie. Sú na ňom iba 3 gombíky, s ktorými sa veľmi rýchlo spriatelíte.
Všetky ostré predmety sú uložené v praktickom, priehľadnom odkladacom boxe.
Plášť motora je hermeticky uzavretý, čo zabezpečuje obrovskú ochranu proti zatečeniu motora akoukoľvek tekutinou.
Náš extrémne silný motor vám s rovnakou ľahkosťou vymiesi cesto z 1 kg múky ako aj naseká jeden strúčik cesnaku.


Viem pripraviť ovocné šťavy pomocou MAGIMIX?

Vedeli ste, že s kuchynským robotom Magimix dokážete spracovať ovocné a zeleninové šťavy až na 4 spôsoby?
- pomocou citrusovača odšťavíte všetky citrusové plody ( má dve rôzne veľké hlavice)
- pomocou zariadenia Blender mix rozmixujete mäkké plody na krásnu krémovú konzistenciu
- pomocou odšťavovača odšťavíte všetky tvrdé plody
- pomocou odšťavovača s prídavným zariadením odšťavíte aj drobné ovocie a listovú zeleninu ( sito Vám zachytí všetky drobné semienka a kôstky)


Najlepší kuchynský robot rokov 2020 a 2021

Podľa renomovanej anglickej spoločnosti zaoberajúce sa testovaním, získal Magimix 5200XL ocenenie najlepší kuchynský robot rokov 2020 a 2021. Originálny článok si môžete prečítať TU.

Vyberte si pre seba tú najvhodnejšiu veľkosť :https://www.ronicslovensko.sk/Kuchynske-roboty-MAGIMIX-c10_…

|