SWISS TITAN® INDUKČNÉ PANVICE A HRNCE PRIAMO OD RENOMOVANÉHO VÝROBCU SWISS DIAMOND ZA NAJLEPŠIE CENY!!!

Spoznajte švajčiarsku kvalitu titánových panvíc rady SWISS TITAN®, ktoré vám prinášame ako výhradný dovozca a distribútor. Panvice SWISS TITAN® sú predovšetkým určené pre tých, ktorí chcú dlhodobo a bezpečne využívať nelepivé vlastnosti a výhody indukčných titánových panvíc.

swisstitan

Spoločnosť Swiss Diamond® sa venuje výrobe najkvalitnejších nepriľnavých riadov na svete vo svojej továrni v Sierre vo Švajčiarsku. Swiss Diamond® sa zaviazal k ekologickým výrobným postupom. Továreň je poháňaná 100% vodnou energiou zo švajčiarskych Álp a výrobný proces je od začiatku do konca bez PFOA. Všetky výrobky sú vyrobené z recyklovateľného hliníka.

Výroba nelepivého povlaku je tiež šetrná k životnému prostrediu. Je vyrobený z najkvalitnejších titánových nepriľnavých komponentov. Nepoužívajú vopred vyrobené komponenty. Namiesto toho vyrábajú všetko sami a dokonca používajú aj svoj vlastný náterový materiál. To znižuje emisie z dopravy, balenie a súvisiace environmentálne vplyvy potrebné na dodanie hotového tovaru. 

Swiss Diamond® používa jedinečný postup, vďaka ktorému je ich riad vhodný na indukčné sporáky. Namiesto vloženia magnetického jadra, ktoré pri zahrievaní riadu vydáva rušivé bzučanie, do riadu vkladajú ferromagnetickú základňu - čím zaručujú, že ich riad nikdy nebude bzučať.

Nepriľnavý povlak Swiss Diamond® bol poprednou spotrebiteľskou organizáciou v USA za posledné tri roky po sebe označený za najlepší nepriľnavý riad a je tiež zaradený na 1. miesto v Austrálii aj na Novom Zélande.

 

Presvedčte sa o kvalitách nami dovážaných značiek a zistite, že používať kvalitu sa OPLATÍ!

Švajčiarsky riad SWISS TITAN® je neporovnateľný kvalitou a nepriľnavosťou s inými titánovými panvicami. Je vyrobený vo Švajčiarsku, má dlhú trvácnosť, je vyrábaný bez PFOA a obsahuje nelepivý titánový povrch, ktorý umožňuje prípravu jedál aj bez tuku.

Ak vás fascinuje rýchlosť, jednoduchosť, všestrannosť a jedinečnosť, tak ste na správnom mieste. Totiž sú to atribúty všetkých našich produktov, ktoré vám predstavujeme. 

Indukčné titánové panvice SWISS TITAN® vám ušetria kopec času, energie a peňazí. Sú vyrábané na dlhú dobu a majú všetky vlastnosti, ktoré dnešné gazdinky ocenia.

Ukážeme vám, ako v nich piecť bez rúry za polovičný čas, bez miešania a bez tuku s najjednoduchším umývaním.

Ste zástancom znižovania produkcie odpadov? Vďaka našim indukćným panviciam SWISS TITAN® vo veľkej miere k tomuto prispejete, nakoľko vám budú slúžiť dlhé roky. Meňme svet k lepšiemu spoločne.

 

 

  • Pohodlné rukoväte sa neprehrievajú na varnej doske.
  • Všetky nádoby sú vhodné aj do rúry do 210 ° C ako pekáče na pečenie vrátane všetkých plastových úchytov a pokrievok.
  • Dokonale ploché dno pre rovnomerné rozloženie tepla zabezpečuje rovnomerné pečenie.
  • Riady sú všestranne využiteľné, dokonca aj na pečenie bez rúry tam, kde rúra chýba. 
  • Korpus panvíc vyrobený z liateho hliníka sa nikdy nezdeformuje.
  • Temperované sklenené pokrievky s nastaviteľným ventilom pre rýchlejšie varenie a pečenie skracujú dobu prípravy až o polovicu.
  • Vhodné pre všetky indukčné, plynové a elektrické varné dosky. 
  • Dlhodobé využívanie výnimočných vlastností indukčných panvíc Swiss Titan® zabezpečuje aj trojročná záruka 

Kým si váš sused ešte len predhrieva svoju rúru, vy už máte upečený perník hore na sporáku vďaka panviciam Swss Titan®!

 

Výroba panvíc SWISS TITAN® sa riadi 35-ročnými skúsenosťami a excelentnosťou vo výrobe od roztavenia a odlievania hliníkových telies až po aplikáciu nášho titánového nelepivého povrchu.

 

Garantovane najlepšia investícia pre vás a vašu kuchyňu!

 

Investícia, ktorá sa vám vráti za veľmi krátku dobu na úspore!!! Tak neváhajte a vyberajte si z našej širokej ponuky pre vás najvhodnejšie rozmery.