Sme špecialisti na RONIC®. Preto tu nájdete najširší výber kuchynských robotov od tejto francúzskej značky, ako aj všetky potrebné diely a doplnky.

Nakoľko bola pred dvoma rokmi ukončená výroba kuchynských robotov Ronic, namiesto nich je nový kuchynský robot Magimix.

Roboty Ronic sú vybavené dvojitým bezpečnostným vypínačom, ktorý zaisťuje bezpečnú prevádzku. Veľkou výhodou sú naklonená základňa, nôž s tromi rovinami rezu a kónické dno misy,ktoré zabezpečujú dokonalé miešanie, sekanie, šľahanie, miesenie apod.

Práve vďaka týmto trom patentom budete mať rovnako kvalitne vypracované cesto v Ronicu za 30 sekúnd, ako keby ste ho ručne miesili 15 minút.

Vďaka jedinečnému konštrukčnému riešeniu Ronica sa Vám nikdy nestane, že by Vám zostalo v mise pod nožom niečo nespracované. 

S Ronic® -om sa manipuluje mimoriadne ľahko, pretože 90% operácií sa vykonáva s jednou veľkou čepeľou. Či už je to mletie maku, miesenie cesta alebo dokonca mletie mäsa. Odporúčajú ho aj desaťtisíce spokojných slovenských zákazníkov!

Ronic® zvládne rovnako ľahko spracovať ako väčšie, tak aj minimálne množstvo surovín. Či už je to 1,2 kg vymiesených cestovín, 1 kg mletého mäsa alebo 1 kúsok strúčika cesnaku alebo vetvička petržlenovej vňate

Ronic® je vždy pripravený na okamžité použitie, pretože nevyžaduje žiadnu montáž a je tak užitočný, že ho z kuchynskej linky nikdy nezložíte.

Vitajte v našom internetovom obchode určenom nielen pre hobby kuchárov, ale pre všetkých, ktorí majú radi svoju kuchyňu a záleží im na tom, aké profesionálne zariadenie v kuchyni každý deň používajú. Áno, dá sa pracovať s akýmkoľvek kuchynským pomocníkom, vyžaduje to však veľa trpezlivosti a skúseností. Oveľa rýchlejšie a bezpečnejšie je používať spoľahlivé pomôcky, ktoré vám uľahčia prácu.

Najmä ak spĺňajú požiadavky zdravej výživy, majú niekoľko kvalitných svetových patentov a v neposlednom rade je ich možné získať aj za rozumnú cenu prostredníctvom nášho internetového obchodu. Takže už naozaj neexistujú žiadne výhovorky, prečo by sme nemali byť schopní variť s radosťou!