Sme špecialisti na RONIC®. Preto tu nájdete najširší výber kuchynských robotov od tejto francúzskej značky, ako aj všetky potrebné diely a doplnky.

Roboty Ronic sú vybavené dvojitým bezpečnostným vypínačom, ktorý zaisťuje bezpečnú prevádzku. Veľkou výhodou sú naklonená základňa, nôž s tromi rovinami rezu a kónické dno misy,ktoré zabezpečujú dokonalé miešanie, sekanie, šľahanie, miesenie apod.

Práve vďaka týmto trom patentom budete mať rovnako kvalitne vypracované cesto v Ronicu za 30 sekúnd, ako keby ste ho ručne miesili 15 minút.

Vďaka jedinečnému konštrukčnému riešeniu Ronica sa Vám nikdy nestane, že by Vám zostalo v mise pod nožom niečo nespracované. 

S Ronic® -om sa manipuluje mimoriadne ľahko, pretože 90% operácií sa vykonáva s jednou veľkou čepeľou. Či už je to mletie maku, miesenie cesta alebo dokonca mletie mäsa. Odporúčajú ho aj desaťtisíce spokojných slovenských zákazníkov!

Ronic® zvládne rovnako ľahko spracovať ako väčšie, tak aj minimálne množstvo surovín. Či už je to 1,2 kg vymiesených cestovín, 1 kg mletého mäsa alebo 1 kúsok strúčika cesnaku alebo vetvička petržlenovej vňate

Ronic® je vždy pripravený na okamžité použitie, pretože nevyžaduje žiadnu montáž a je tak užitočný, že ho z kuchynskej linky nikdy nezložíte.

Vitajte v našom internetovom obchode určenom nielen pre hobby kuchárov, ale pre všetkých, ktorí majú radi svoju kuchyňu a záleží im na tom, aké profesionálne zariadenie v kuchyni každý deň používajú. Áno, dá sa pracovať s akýmkoľvek kuchynským pomocníkom, vyžaduje to však veľa trpezlivosti a skúseností. Oveľa rýchlejšie a bezpečnejšie je používať spoľahlivé pomôcky, ktoré vám uľahčia prácu.

Najmä ak spĺňajú požiadavky zdravej výživy, majú niekoľko kvalitných svetových patentov a v neposlednom rade je ich možné získať aj za rozumnú cenu prostredníctvom nášho internetového obchodu. Takže už naozaj neexistujú žiadne výhovorky, prečo by sme nemali byť schopní variť s radosťou!

|