Hriankovač, ktorý sa stane klenotom vašej kuchyne. Masívny a robustný, ktorého telo sa neprehrieva i napriek tomu, že má presklené steny, čo vám zabezpečí maximálnu istotu.

Opečte si hrianky presne tak, ako ich máte najradšej. Celý priebeh opekania krásne viete sledovať cez presklené steny, cez ktoré preniká nádherné osvetlenie. Hrianky sú opečené do chrumkava, ale z vnútra sú mäkké, čiže sa nevysúšajú. 

Industriálny vzhľad v kombinácii s materiálom, ktorý evokuje luxus radí tento hriankovač medzi NAJKRAJŠIE NA TRHU! Niet fotky, ktorá by dokázala odovzdať jeho skutočnú krásu.

Prvý priehľadný hriankovač na svete, ktorý veľmi rýchlo pečie hrianky presne tak, ako ich máte najradšej. Dokonale navrhnutý dizajn oslní svojou krásou nielen svojho majiteľa, ale každého, kto vstúpi do vašej kuchyne. Každý detail odráža kvalitu. Tento hriankovač je taký krásny a dokonalý, že neexistuje žiadna fotografia alebo video, ktoré by sprostredkovali jeho skutočnú krásu. 

Hriankovače sa stali veľmi praktickými a obľúbenými aj v moderných kuchyniach. Môžete si vybrať zo širokej ponuky hriankovačov na trhu podľa požadovanej veľkosti, farby alebo technického vývoja. Mohli by sme povedať, že od jeho vzhľadu a tvaru nemožno čakať nič nové, ale opak je pravdou.

Hriankovač Vision je prvý model od spoločnosti Magimix, ktorý má priehľadné steny a extra rýchly systém pečenia, ktorý pečie až o 20% rýchlejšie ako ostatné. Pečenie chleba je možné pozorovať cez sklo, čím sa zabráni možnému spáleniu ći prepečeniu. Medzi ďalšie výhody hriankovača Vision patrí rozmrazovanie a opekanie rôznych druhov pečiva. Okrem tradičného sendvičového chleba môžete použiť hriankovač Vision na pečenie alebo rozmrazenie : bagiet, croissantov, rožkov, briošiek, ​​oblátok, čajových sušienok alebo doliek.

Kvalita produktu zaručuje dlhú životnosť. Hriankovač je vybavený tlačidlami na presné načasovanie ohrevu, opekania a rozmrazenia. Podnos na omrvinky je veľmi praktický a dá sa ľahko vytiahnuť, aby sa vyprázdnil jeho obsah.

Hriankovač Vision, rovnako ako ostatné výrobky Magimix®, je navrhnutý tak, aby varenie bolo nielen zábavnejšie, ale aj jednoduchšie.

K ďalším prednostiam hriankovača Vision patrí:

  • možnosť rozmrazovania
  • opekanie veľkých krajcov chleba, resp. naraz viac menších krajcov
  • opekanie všetkých druhov pečiva- jednostranné opekanie
  • funkcia rozmrazovania a opekania súčasne
  • funkcia ohrievania pečiva
  • funkcia okamžitého vysunutia pečiva z hriankovača
  • presné načasovanie ohrevu
  • zásobník na omrvinky  
  • ľahké čistenie