Kuchynské roboty MAGIMIX®

Prinášame vám kuchynské roboty, ktoré splnia všetky očakávania aj toho najnáročnejšieho klienta. Kuchynské roboty Magimix sú najlepšou voľbou! Presvedčte sa o tom na vlastné oči. Sú krásne, silné, spoľahlivé a všestranné. Vyberte si pre seba tú najvhodnejšiu alternatívu!

Magimix® je svetoznáma značka, ktorú poznajú ľudia z celého sveta hlavne vďaka kuchynským robotom, ktoré vyrába a ustavične inovuje už od roku 1971. Ide o značku, ktorá Vám GARANTUJE originalitu a pravosť každého diela výrobku vyrábaného a zostavovaného priamo vo Francúzsku.

Magimix® vynašiel kuchynský robot do domácnosti pred 50-timi rokmi vo Francúzsku, v srdci Burgundska, v oblasti známej svojou gastronómiou.

 

NAKUPUJTE ZODPOVEDNE, NAKUPUJTE NA DLHÚ DOBU.

Podľa renomovanej anglickej spoločnosti zaoberajúcej sa testovaním, získal Magimix 5200XL ocenenie najlepší kuchynský robot roku 2020. Originálny článok si môžete prečítať TU.


Výrobky Magimix® sú navrhnuté tak, aby uľahčili život každého kuchára. Väčšina z nich má korene v profesionálnych výrobkoch určených na komerčné použitie. 
 
Z tohto dôvodu patria medzi najspoľahlivejšie kuchynské roboty, ktoré Vám vydržia viac desaťročí.

Všetky výrobky značky Magimix® spájajú tradície varenia s modernou technológiou a sú podporované silnými domácimi zárukami a pozáručným servisom.

Vďaka inováciám Magimixu® sa dajú aj tie najnáročnejšie úlohy vykonať rýchlo, ľahko a ticho.

 

Multifunkčné kuchynské roboty MAGIMIX®  dodávame na Slovenský trh v štyroch alternatívach. 

 


Ide o kuchynské roboty, ktoré vám jednoducho pomôžu zbaviť sa namáhavých úkonov vo vašej kuchyni. Behom pár sekúnd zamiesite cesto, nasekáte chren bez akéhokoľvek odpadu a plaču, vyrobíte krémové polievky, nakrájate zeleninu, šunky, salámy, odšťavíte ríbezle či citrusy a pretlačíte varenú zeleninu alebo dokonca si vyhotovíte hranolky, kocky, či špirály zo zeleniny a ovocia.

Na základe nárokov na kapacitu a rozmery si každý vie vybrať pre seba vhodnú veľkosť a výbavu. Magimix® 5200XL vyhovuje väčším domácnostiam, kým Magimix® 4200XL stredne veľkým a Magimix® 3200XL vyhľadávajú 3 členné domácnosti so stredne veľkými kuchyňami. Magimix® Mini Plus pre svoju spratnosť uprednostňujú malé domácnosti.

 

Uľahčite si svoj život, používajte Magimix®.

 

  • Vďaka trom tlačídkam má jednoduché ovládanie.
  • Vďaka XL otvoru na veku môžete vkladať suroviny aj v celosti vertikálne, či horizontálne.
  • Špeciálne nože mixéra sú vyrobené z profesionálneho nerezu Sabatier® so samobrúsiacim efektom. Ľahko sa vyberajú, čo v značnej miere uľahčuje umývanie a vyprázdňovanie nádoby.
  • Tri pracovné misy rôznych veľkostí zabezpečujú plynulé používanie bez nutnosti ustavičného umývania.
  • Trojitý bezpečnostný mechanizmus zabezpečuje maximálnu ochranu.
  • Jedinečný indukčný motor s priamim pohonom s 30 ročnou zárukou si poradí s minimálnym ale aj maximálnym množstvom surovín. Rovnako dokonale vypracuje penu ako z jedného bielka, tak aj cesto z 1kg múky.