Ako zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Daný spôsob platby si zvolíte pri vyplňovaní dodacích údajov v objednávke. Môže to byť:

  1. platba vopred- na účet
  2. platba v hotovosti - na dobierku
  3. nákup na splátky cez Quatro
  4. platba platobnou kartou

 

Platba vopred prevodom na účet predávajúceho

Cena za platbu prevodom je: 0,- EUR. Platbu vopred prevodom na účet predávajúceho uskutočníte na základe pokynov, ktoré obdržíte prostredníctvom e-mailu, obratom po objednaní tovaru. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo Vašej objedávky.

Bankové spojenie:

Tatra Banka, a. s.      IBAN: SK34 1100 0000 0029 2385 9349

BIC: TATRSKBX     Číslo účtu: 2923859349/1100

V prípade bezhotovostnej platby je kúpna cena splatná do 3 pracovných dní od uzavretia kúpnej zmluvy, inak bude objednávka stornovaná.

Platba za dobierku - platba v hotovosti kuriérovi pri prebraní tovaru

Cena za platbu v hotovosti - na dobierku: 2,- EUR. Ak nechcete platiť za tovar vopred, úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru priamo pracovníkovi kuriérskej spoločnosti.

V prípade platby v hotovosti alebo v prípade platby na dobierku je kúpna cena splatná pri prevzatí tovaru.

 

Platba cez splátky

Pri tomto spôsobe platby Vám ponúkame výhodné splácanie cez spoločnosť: Home Credit.  Po odoslaní objednávky Vás naša stránka automaticky presmeruje na stránky www.homecredit.sk, kde vyplníte formulár pre schválenie úveru. Na Váš email, ktorý ste zadali pri vytváraní objednávky Vám príde potvrdenie o schválení alebo zamietnutí úverovej žiadosti.

Upozornenie, dodacia lehota na tovar začína plynúť dňom, kedy bude Vaša žiadosť schválená a obdržíme všetky potrebné dokumenty.

 

Čo v prípade nákupu zo zahraničia

Tí klienti, ktorí by si chceli zakúpiť naše produkty z iných krajín, si musia zvoliť platbu vopred prevodom a pripočítavajú sa im prepravné náklady v závislosti od ceny objednávky. V prípade objednávky do 126,- eur je príplatok 10,- eur a v prípade objednávky nad 126,- eur je príplatok 18,- eur.

Platba platobnou kartou

Poskytovateľom platobnej brány je ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Kontakt:     

       ComGate Payments, a.s.
       Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
       E-mail: platby-podpora@comgate.cz
       Tel:  +420 228 224 267

Systém Vás vyzve k zadaniu údajov o Vašej platobnej karte na stránke platobnej brány ComGate :

Zadajte číslo platobnej karty (číslo nájdete na prednej časti platobnej karty), zadajte platnosť karty (Expires end – nachádza sa na prednej strane karty pod číslom platobnej karty), posledný krok zadajte CVC/CVV kód, ktorý nájdete na zadnej časti platobnej karty. 

Po vyplnení údajov je potrebné kliknúť na tlačidlo Zaplatiť a čakať pokiaľ sa proces platby nepresmeruje na stránku eshopu!! (Tento proces by nemal trvať viac ako 5 minút.)

Po pár sekundách Vám bude na mobilný telefón zaslaná bezplatná SMS správa 3D Secure kódom. Zároveň sa vám zobrazí potvrdzovacia obrazovka k internetovému nákupu, do ktorej vpíšete 3D Secure kód zo zaslanej SMS správy.

Na čo slúži 3D Secure?  Na ešte lepšie zabezpečenie vašich internetových platieb kartou u obchodníkov, ktorí toto zabezpečenie v podobe SMS správ s jednorazovým kódom podporujú.

UPOZORNENIE !! V prípade že platba v platobnej bráne zlyhala informuje Vás o tom priamo platobná brána no aj napriek tomu budete presmerovaný naspäť do e-shopu a objednávku budeme evidovať v stave neuhradená. Ak sa tak stane, odporúčame zopakovať objednávku znovu.

Ak bola objednávka úspešne odoslaná do systému, tak ju okamžite evidujeme a spracovávame.

Ak ste zadali správny email, výpis objednávky Vám bude doručený na Váš zadaný email.

V prípade, ak Vám email neprišiel, kontaktujte nás prosím TU

Veríme, že platba kartou bude pre Vás pohodlná a jednoduchá záležitosť.

|