Ako zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Daný spôsob platby si zvolíte pri vyplňovaní dodacích údajov v objednávke. Môže to byť:

  1. platba vopred- na účet
  2. platba v hotovosti - na dobierku
  3. nákup na splátky cez Home Credit a Quatro
  4. platba platobnou kartou

 

Platba vopred prevodom na účet predávajúceho

Cena za platbu prevodom je: 0,- EUR. Platbu vopred prevodom na účet predávajúceho uskutočníte na základe pokynov, ktoré obdržíte prostredníctvom e-mailu, obratom po objednaní tovaru. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo Vašej objedávky.

Bankové spojenie:

Názov spoločnosti: Ego*line s.r.o.

Tatra Banka, a. s.      IBAN: SK34 1100 0000 0029 2385 9349

BIC: TATRSKBX     Číslo účtu: 2923859349/1100

V prípade bezhotovostnej platby je kúpna cena splatná do 3 pracovných dní od uzavretia kúpnej zmluvy, inak bude objednávka stornovaná.

Platba za dobierku - platba v hotovosti kuriérovi pri prebraní tovaru

Cena za platbu v hotovosti - na dobierku: 2,- EUR. Ak nechcete platiť za tovar vopred, úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru priamo pracovníkovi kuriérskej spoločnosti.

V prípade platby v hotovosti alebo v prípade platby na dobierku je kúpna cena splatná pri prevzatí tovaru.

 

Platba cez splátky

Pri tomto spôsobe platby Vám ponúkame výhodné splácanie cez spoločnosi: Home Credit a Quatro. 

V prípade Home Credit - po odoslaní objednávky Vás naša stránka automaticky presmeruje na stránky www.homecredit.sk, kde vyplníte formulár pre schválenie úveru. Na Váš email, ktorý ste zadali pri vytváraní objednávky Vám príde potvrdenie o schválení alebo zamietnutí úverovej žiadosti.

V prípade Quatro - po odoslaní objednávky Vám bude do 48 hodín odoslaný formulár na Váš e-mail pre dokončenie žiadosti cez Quatro.

Upozornenie, dodacia lehota na tovar začína plynúť dňom, kedy bude Vaša žiadosť schválená a obdržíme všetky potrebné dokumenty.

 

Čo v prípade nákupu zo zahraničia

Tí klienti, ktorí by si chceli zakúpiť naše produkty z iných krajín, si musia zvoliť platbu vopred prevodom a pripočítavajú sa im prepravné náklady v závislosti od ceny objednávky. V prípade objednávky do 126,- eur je príplatok 12,- eur a v prípade objednávky nad 126,- eur je príplatok 18,- eur.

Platba platobnou kartou

Poskytovateľom platobnej brány je ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Kontakt:     

       ComGate Payments, a.s.
       Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
       E-mail: platby-podpora@comgate.cz
       Tel:  +420 228 224 267

Systém Vás vyzve k zadaniu údajov o Vašej platobnej karte na stránke platobnej brány ComGate :

Zadajte číslo platobnej karty (číslo nájdete na prednej časti platobnej karty), zadajte platnosť karty (Expires end – nachádza sa na prednej strane karty pod číslom platobnej karty), posledný krok zadajte CVC/CVV kód, ktorý nájdete na zadnej časti platobnej karty. 

Po vyplnení údajov je potrebné kliknúť na tlačidlo Zaplatiť a čakať pokiaľ sa proces platby nepresmeruje na stránku eshopu!! (Tento proces by nemal trvať viac ako 5 minút.)

Po pár sekundách Vám bude na mobilný telefón zaslaná bezplatná SMS správa 3D Secure kódom. Zároveň sa vám zobrazí potvrdzovacia obrazovka k internetovému nákupu, do ktorej vpíšete 3D Secure kód zo zaslanej SMS správy.

Na čo slúži 3D Secure?  Na ešte lepšie zabezpečenie vašich internetových platieb kartou u obchodníkov, ktorí toto zabezpečenie v podobe SMS správ s jednorazovým kódom podporujú.

UPOZORNENIE !! V prípade že platba v platobnej bráne zlyhala informuje Vás o tom priamo platobná brána no aj napriek tomu budete presmerovaný naspäť do e-shopu a objednávku budeme evidovať v stave neuhradená. Ak sa tak stane, odporúčame zopakovať objednávku znovu.

Ak bola objednávka úspešne odoslaná do systému, tak ju okamžite evidujeme a spracovávame.

Ak ste zadali správny email, výpis objednávky Vám bude doručený na Váš zadaný email.

V prípade, ak Vám email neprišiel, kontaktujte nás prosím TU

Veríme, že platba kartou bude pre Vás pohodlná a jednoduchá záležitosť.