Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
( Po-Pia 9-17)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
28.07.2020
Najlepší kuchynský robot roku 2020
Podľa renomovanej anglickej spoločnosti zaoberajúcej sa testovaním, získal Magimix 5200XL ocenenie najlepší kuchynský robot roku 2020. Originálny čl... čítať celé
23.03.2020
Až štyrmi spôsobmi spracuje ovocie a zeleninu
Vedeli ste, že s kuchynským robotom Magimix dokážete spracovať ovocné a zeleninové šťavy až na 4 spôsoby?✅- pomocou citrusovača odšťavíte všetky citru... čítať celé
05.07.2019
Je dostatočne bezpečný váš kuchynský robot MAGIMIX?
BEZPEČIE NADOVŠETKO !A nielen vaše ale aj vašich ratolestí. Viete, že náš kuchynský robot má až TROJITÝ BEZPEČNOSTNÝ MECHANIZMUS?Vaše ruky sú v absolú... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Ku každej objednávke si môžete vybrať jeden ľubovoľný darček z aktuálnej ponuky

 

 získajte k nákupu pobytový poukaz

doprava zadarmo

garancia vrátenia peňazí

 

 

 

  1. Úvod
  2. Doprava a spôsob platby
Doprava a spôsob platby

Doprava pri objednávke nad 99€ je ZADARMO

Dopravu zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. V deň doručenia Vám príde SMS, ktorá bude obsahovať telefónne číslo na kuriéra, ktorý Vás bude kontaktovať približne hodinu pred dodaním. Doba doručovania je zvyčajne každý pracovný deň v čase od 9. do 14. hodiny. V prípade ak si zvolíte prepravu zabezpečenú Slovenskou poštou, tak Vám poštár v prípade nezastihnutia na uvedenej adrese nechá ústrižok, s ktorým si môžete balík vyzdvihnúť na Vašej pošte do dvoch týždňov. 

Ak je Vaša objednávka nižšia ako 100€, účtujeme dopravu 4€.

Doba doručenia je zvyčajne 2-3 pracovné dni, maximálne však 5 dní.

Ak by Vaša objednávka meškala, prosím informujte sa na Vašej pošte alebo priamo u nás na telefónnom čísle: 0915 798 876.

Akonáhle k nám odošlete Vašu objednávku, dostanete od nás spätnú väzbu o doručení Vašej objednávky.

Ak sa to nestane v priebehu pár minút, pravdepodobne objednávka nebola správne odoslaná. V takomto prípade objednávku zopakujte, alebo nás kontaktujte .

Ako prebrať zásielku?

Zásielku môže prevziať váš príbuzný (okrem prípadu nákupu na splátky) resp. iná poverená osoba na uvedenej adrese, pokiaľ bude vedieť, že zásielku má očakávať. V prípade preberania tovaru na dobierku nezabudnite prosím na to, že je potrebné za tovar vyplatiť požadovanú sumu. Ak je suma za objednávku uhradená vopred alebo sa jedná o nákup na splátky, môže si kuriér pre overenie identity od Vás vypýtať občiansky preukaz alebo iný doklad.

Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom protokol o škode a tovar nepreberajte. Čo najskôr nás o vzniknutej situácii informujte a po uznaní reklamácie Vám zadarmo doručíme nový tovar.

Môžem prevziať svoju objednávku na sídle Vašej firmy?

Vašu e-shop objednávku si môžete osobne vyzdvihnúť na sídle našej spoločnosti: Janka Kráľa 43/6, 936 01 Šahy v pracovných dňoch od 9:00 - 16:30 hod.

Ako zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Daný spôsob platby si zvolíte pri vyplňovaní dodacích údajov v objednávke. Môže to byť:

  1. platba v hotovosti - na dobierku
  2. platba vopred- na účet
  3. nákup na splátky cez Quatro

 

Platba vopred prevodom na účet predávajúceho

Cena za platbu prevodom je: 0,- EUR. Platbu vopred prevodom na účet predávajúceho uskutočníte na základe pokynov, ktoré obdržíte prostredníctvom e-mailu, obratom po objednaní tovaru. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo Vašej objedávky.

Bankové spojenie:

Tatra Banka, a. s.      IBAN: SK34 1100 0000 0029 2385 9349

BIC: TATRSKBX     Číslo účtu: 2923859349/1100

V prípade bezhotovostnej platby je kúpna cena splatná do 3 pracovných dní od uzavretia kúpnej zmluvy, inak bude objednávka stornovaná.

 

Platba za dobierku - platba v hotovosti kuriérovi pri prebraní tovaru

Cena za platbu v hotovosti - na dobierku: 2,- EUR. Ak nechcete platiť za tovar vopred, úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru priamo pracovníkovi slovenskej pošty.

V prípade platby v hotovosti alebo v prípade platby na dobierku je kúpna cena splatná pri prevzatí tovaru.

 

Platba prostredníctvom spoločnosti Quatro

Pri kúpe na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro je cena dopravy:  0,- EUR. Po odoslaní objednávky Vás naša stránka automaticky presmeruje na stránky www.quatro.sk, kde vyplníte formulár pre schválenie úveru. Na Váš email, ktorý ste zadali pri vytváraní objednávky Vám príde potvrdenie o schválení alebo zamietnutí úverovej žiadosti.

Upozornenie, dodacia lehota na tovar začína plynúť dňom, kedy bude Vaša žiadosť schválená a obdržíme všetky potrebné dokumenty.

 

Čo v prípade nákupu zo zahraničia

Ak ide o klientov z Čiech, platia pre nich rovnaké podmienky ako pre domácich klientov. Tí klienti, ktorí by si chceli zakúpiť naše produkty z iných krajín, si musia zvoliť platbu vopred prevodom a pripočítavajú sa im prepravné náklady v závislosti od ceny objednávky. V prípade objednávky do 126,- eur je príplatok 10,- eur a v prípade objednávky nad 126,- eur je príplatok 18,- eur.

 

Registrujte sa a získajte vždy najčerstvejšie informácie

Možnosť platby:  dobierka bankový prevodquatro Možnosť dopravy:GLSslovenská poštadoprava zadarmo Odmeníme Vás za nákup: garancia vrátenia peňazízískajte pobyt v kúpeľoch

 

2019 © Ronic Slovensko Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.