Naše titánové tlakové hrnce sú opatrené viacerými bezpečnostnými prvkami.

  1. Bezpečný uzatvárací systém na pokrievke ovládatelný jednou rukou. Oceľové čeľuste sa zachytia o masívny okraj hrnca, čo vylučuje možnosť akéhokoľvek uvoľnenia pokrievky z nádoby.
  2. Pracovný ventil s možnosťou nastavenia sily varenia v dvoch stupňoch I. alebo II.
  3. Bezpečnostný ventil na okraji pokrievky- zabraňuje pretlakovaniu hrnca a slúži na vypustenie nadmerného tlaku.
  4. Bezpečnostná kontrolka, ktorá ak sa ukáže, je nemožné sňať pokrievku z hrnca, pokiaľ je tlak v hrnci príliš vysoký. Kontrolka sa vypne iba vtedy, ak tlak v hrnci klesol a môže sa bezpečne otvoriť. Zamedzuje možnému obareniu pri nepozornej manipulácii s hrncom.
  5. Povrch hrncov je opatrený antibakteriálnou úpravou Lotan®, ktorá zamedzuje výskytu a množeniu baktérií v jedlách.
  6. Hrniec je ručne odlievaný a tvorí ho 9 mm hrubý masívny titánový korpus, ktorý je maximálne odolný, trváci a nikdy sa Vám nezdeformuje a neobsahuje žiadne PFOA.

Dokonalosť bola stále našou misiou a snahou poskytnúť prvotriedne tlakové hrnce, ktoré napomôžu ušetriť čas, energiu a peniaze, aby ste aj naďalej mohli žiť aktívny životný štýl. Preto vám prinášame našu horúcu novinku TLAKOVÝ HRNIEC S NAPAROVACÍM SETOM.

Takto si kedykoľvek môžete vybrať, ako chcete používať svoj titánový tlakový hrniec:

  •  či ako klasický hrniec
  •  ako tlakový hrniec
  •  alebo ako parný hrniec

Šéfkuchári na celom svete dennodenne profitujú z mimoriadnej kvality našich výrobkov. Odborná znalosť šéfov a testy produktov priamo prúdia do vývoja a produkcie, čo umožnilo zrod NAJLEPŠIEHO TLAKOVÉHO HRNCA NA SVETE. Aj vy môžete používaním našich titánových tlakových hrncov dosiahnuť výborné kulinárske výsledky ako tí najlepší šéfkuchári. Najlepší na svete varia iba s najlepším na svete!Naše titánové tlakové hrnce sú prvé svojho druhu, ktoré získali certifikát energetickej úspory triedy A.

Vzhľadom na fakt, že hliník je najlepším vodičom tepla v kombinácii s naším 9 mm pevným liatym dnom, máte vynikajúci prenos tepla, ktoré je naakumulované dlhý čas v dne. Toto riešenie ušetrí najvzácnejší zdroj...energiu!

Lotan® je nová revolučná povlaková technológia pre moderné gastronomické účely.

Nelepivé vlastnosti Lotan® povlaku zjednodušia umývanie riadu a zanechá povrch dôkladne čistým a bez baktérií.

Vďaka povlaku Lotan® opláchnutie je až natoľko jednoduché, že si znížite aj spotrebu vody, čo je ďalším vzácnym zdrojom energie.Výhody našich nových titánových tlakových hrncovPočas varenia jedál v bežnom hrnci zostáva najväčšia časť minerálov a vitamínov vo vode, ktorú následne vylejete. Prakticky tak vylievate zdravé súčasti svojho jedla a konzumujete iba hmotu.

V novom tlakovom hrnci zostávajú všetky výživné látky vo vašom jedle vďaka tomu, že na prípravu potrebujete iba malé množstvo vody a vaše jedlo sa tak pripraví za 1/3 času.

To znamená, že šetríte čas, energiu a zároveň aj blahodárne vitamíny, minerály a živiny.

Naše titánové tlakové hrnce môžete použiť aj ako bežný hrniec so skleneným vekom a ušetríť tak miesto. Ba dokonca teraz ho môžete používať aj v kombinácii s naparovacím setom. Sú vhodné na všetky druhy varičov, vrátane indukčných.


  

Každá moderná domácnosť ocení titánový tlakový hrniec vhodný aj pre indukciu. Masívny, ručne odlievaný riad z najkvalitnejšieho hliníka ponúka možnosť varenia s minimálnym alebo žiadnym množstvom tuku. 9 mm hrubý korpus riadu sa zahrieva deväťkrát rýchlejšie ako oceľový riad a dlhšie zadržiava teplotu, čo šetrí energiu i čas. Riad odolný voči vysokým teplotám (odolnosť až do 240 °C) tiež voči mechanickému poškodeniu. Ľahko sa udržiava aj čistí. Set navyše obsahuje pokrievku a parnú nádobu zo skla.

Doby pre varenie
Polievka Čas Stupeň
Fazuľová polievka ( predmáčaný) 20 min. II
Suchý hrach ( predmáčaný) 20-25 min II
Zeleninová polievka 4-8 min II
Polievka z hovädzieho chvosta 10-15 min II
Zemiaková polievka 5-6 min II
Hovädzí vývar 20-25 min II
Minestrone 8-10 min II
Ryžová polievka 6-8 min II
Slepačia polievka 25-35 min II
Paradajková polievka s ryžou 6-8 min II
Dusené Čas Stupeň
Dusená kapusta 15 min II
Šošovica (predmáčaná) 13-15 min II
Hovädzie na Srbský spôsob 8-10 min II
Ryba Čas Stupeň
Dusená ryba so zemiakmi 6-8 min I
Ryba s vínovou omáčkou so zemiakmi 6-8 min I
Treska 4-6 min I
Zelenina Čas Stupeň
Karfiol 3-7 min I
Zelený hrášok 3-5 min I