Kuchynské roboty MAGIMIX® 5200XL 

Prinášame vám kuchynské roboty, ktoré splnia všetky očakávania aj toho najnáročnejšieho klienta. Kuchynské roboty MAGIMIX®5200 XL sú najlepšou voľbou! Presvedčte sa o tom na vlastné oči. Sú krásne, silné, spoľahlivé a všestranné. Vzhľadom k ich rozmerom a kapacitám vyhovujú skôr do väčších domácností.

NAKUPUJTE ZODPOVEDNE, NAKUPUJTE NA DLHÚ DOBU.

Podľa renomovanej anglickej spoločnosti zaoberajúcej sa testovaním, získal Magimix 5200XL ocenenie najlepší kuchynský robot roku 2020. Originálny článok si môžete prečítať TU.

Značka kuchynských robotov MAGIMIX® patrí medzi najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie, o čom svedčí aj 30 ročná záruka na motor, ktorý je indukčný. Výrobca kladie vysoký dôraz na kvalitu materiálu, preto sú misy vyrobené zo špeciálneho plastu Tritan®, ktorý znesie extrémne záťaže ( aj fyzické, aj tepelné) a je bez BPA, čo znamená, že zodpovedá najvyšším kritériám bezpečnosti zdravia. Ide o originálny francúzsky výrobok vyrábaný v Burgundii s bohatou skúsenosťou a 50-ročnou výrobou, ktorý vám dodá ISTOTU a BEZPEČIE. Na trhu už dostupný od roku 1971.

 

Multifunkčné kuchynské roboty MAGIMIX®5200XL  dodávame na Slovenský trh v troch alternatívach. 

 

Ide o kuchynské roboty, ktoré vám jednoducho pomôžu zbaviť sa namáhavých úkonov vo vašej kuchyni. Behom pár sekúnd zamiesite cesto, nasekáte chren bez akéhokoľvek odpadu a plaču, vyrobíte krémové polievky, nakrájate zeleninu, šunky, salámy, odšťavíte ríbezle či citrusy a pretlačíte varenú zeleninu alebo dokonca si vyhotovíte hranolky, kocky, či špirály zo zeleniny a ovocia.

 

Vďaka extrémne silnému výkonu 1100 W, dokáže kuchynský robot rovnako kvalitne spracovať ako maximálne, tak aj minimálne množstvo surovín. Dokonale vypracuje snej z jedného bielka, ale aj namelie 1 kg mäsa, či vypracuje 1,5 kg cesta.

 

 

magimix

 

 

  • Vďaka trom tlačídkam má jednoduché ovládanie.
  • Vďaka XL otvoru na veku môžete vkladať suroviny aj v celosti vertikálne, či horizontálne.
  • Špeciálne nože mixéra sú vyrobené z profesionálneho nerezu Sabatier® so samobrúsiacim efektom. Ľahko sa vyberajú, čo v značnej miere uľahčuje umývanie a vyprázdňovanie nádoby.
  • Tri pracovné misy rôznych veľkostí 3,6 l, 2,6 l a 1,2 l zabezpečujú plynulé používanie bez nutnosti ustavičného umývania.
  • Trojitý bezpečnostný mechanizmus zabezpečuje maximálnu ochranu.
  • Jedinečný indukčný motor s priamim pohonom s 30 ročnou zárukou si poradí s minimálnym ale aj maximálnym množstvom surovín. Rovnako dokonale vypracuje penu ako z jedného bielka, tak aj cesto z 1kg múky.

 

Súčasťou výbav vyšších od základnej je šikovný odšťavovač, ktorý dokáže odšťaviť nielen tvrdé plody, ale aj mäkké, či zrelé plody. Dokonca aj také, ktoré majú drobné jadierka a bežné odšťavovače si s nimi nedokážu poradiť ( maliny, jahody, ríbezle, hrozno atď). S ľahkosťou si poradí  aj s listovou zeleninou.
Viete si vybrať aké odšťavovanie chcete, číre alebo husté tzv. smoothie.
Vďaka špeciálne vytvarovanej stierke jedným pohybom vyčistíte sitko a môžete pokračovať v odšťavovaní. Po odšťavení stačí zariadenie len prepláchnuť.


Jednoduchšie to už skutočne nejde! ÚŽASNÉ!!!

 

Uľahčite si svoj život, používajte Magimix®5200XL.